• Kesintisiz ve Sınırsız 7/24 Hizmet
  • 0 539 258 40 92 erzadeoglu77@gmail.com

Hakkımızda

HomeHakkımızda

Evden Eve Nakliyat sektörü içerisinde güvenilir bir firma olmayı başaran Zade Oğlu Nakliyat Kayseri’nin ileri gelen firmalarından olup siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.  Zade Oğlu Nakliyat 12 yılı aşkın bir iş tecrübesi ile sizleri memnun etmeye devam etmektedir ve  memnuniyetinizi ön planda tutarak bir telefon yakınız’da hizmet vermektedir. Biz Zade Oğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve edilen övgülerin hepsini hak ettiğimize inanıyoruz. Zade Oğlu Nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için 1 kalitede malzeme kullanmaktayız ve 15 kata kadar çıkabilen asansörlerimiz ile sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz. Profesyonel eşya sökme, takmak ve paketleme  yapmayı çok iyi bilen personellerimiz sizlere daha güvenilir, doğru ve kaliteli bir hizmet için buradalar. Evden Eve Nakliyat sektöründe yer alan bir çok firmadan farklı olan Zade Oğlu Nakliyat 12 yılı aşkın bir süredir bu işi yapmaktadır ve şuana kadar arkasında  hep memnun müşteriler bırakarak buralara kadar gelmiş bulunmaktadır. Şehirler arası nakliyat işlemini yapıp bitirdikten sonra bizlerden memnun olacağınızın garantisini’de vermekteyiz. Nakliyat esnasında eşyalarınız sorunsuz bir şekilde sökülüp paketlenir, taşıma esnasında herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olan malzemelerimiz eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasına yardımcı olur. Malzeme  sorununu ortadan kaldırıyoruz müşterilerimiz aklındaki soru işaretlerine artık çözüm buluyoruz. Evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araçlarımız’da 3 eve yetecek kadar ambalaj malzemesi bulunmaktadır bu konuda rahat olabilirsiniz. Sizlerde  Zade Oğlu Evden Eve Nakliyat ile anlaşıp sorunsuz taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Nakliyat işiniz mi var bizim ile iletişime geçmeniz yetecektir bundan emin olun ki kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alacaksınız.

Kayseri Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat
icon

7/24 SINIRSIZ NAKLİYAT HİZMETİ

Zade Oğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak Evden eve taşıma işlerinizi itina yapmaktayız. Bizler için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Sizlerde bizi tercih ederek kaliteli taşımamızdan yararlana bilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda hizmet vermekteyiz 7/24 ulaşabilir görüş ve önerilerinizi söyleyip bizlerden kusursuz ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.
icon

UYGUN FİYATLARA TAŞIMA

Uygun fiyatlara sorunsuz işler sergilemekteyiz Evden eve nakliyat işini yaparken siz değerli müşterilerimizi'de fiyat konusunda düşünmekteyiz. Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde uygun fiyatlara evden eve nakliyat hizmeti veren Zade Oğlu Nakliyat temiz ve güvenilir bir iş yapmak için her türlü imkanı değerlendirir. müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır . Evden eve nakliyat titiz dikkatli ve güvenilir bir firma ve ekip isteyen bir iş ister her firma bu işi yapamaz eşya paketleme mobilya sökme takma ustalık isteyen işlerdir bu yüzden ekibimiz işinde profesyoneldir.
icon

SORUNSUZ VE ZAMANINDA TAŞIMA

Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olan taşıma ekibimiz taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için söküp paketleme işlemini gerçekleştiriyor ve taşınacak eşyaların zarar görmesini ortadan kaldırmış oluyoruz. profesyonel ekibimiz tarafından herhangi bir zarara görmeden gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde eşya taşıma işini gerçekleştirerek zamanında teslimat yapmaktayız .
icon

K3 TAŞIMA BELGESİ

K 3 yetki belgesi Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma, Ofis taşıma, Okul ve Hastane Taşıma için gerekli yeterlilik sonucunda alınan yasal bir belgedir. Kayseri’de geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz bir telefon kadar yakınınızda hizmet vermekteyiz dilediğiniz zaman arayabilirsiniz 7/24 ulaşabilirsiniz. Zade Oğlu Evden Eve Nakliyat olarak K 3 yetki belgemiz ile eşya taşıma konusunda size yardımcı olmak için Zade Oğlu Evden Eve Nakliyat olarak bizde buradayız eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınacak ve taşınmasında her hangi bir sorunla karşı karşıya kalmayacaksınız .